Tijdens het uitvogelen van dit recept had ik thuis niet verteld dat het om een vegetarische curry met pulled oats ging. We hebben er ontzettend lekker van gegeten en toen ik achteraf vertelde dat dit de vega versie van onze favoriete curry was konden ze het haast niet geloven. Benieuwd naar deze top vega curry madras versie? Neem dan snel een kijkje.
Zo maak je de vega curry madras
Equipment
- Pan
Ingrediënten
- 175 gram Pulled Oats tomaat (1 verpakking)
- 1 courgette
- 1 paprika
- 2 tomaten
- 1 ui
- 1 teentje knoflook
- 2 tl curry madras kruiden (paprika, kurkuma, ui, korianderzaad, witte peper, knoflook, komijnzaad, fenegriekzaad)
- 150 ml kokosmelk
Instructies
- Snijd alle groente in blokjes, ringetjes en schijfjes.
- Bak eerste de ui en knoflook samen met de kruiden kort aan in wat olie.
- Voeg vervolgens de rest van de groente toe en bak dit voor zo'n vijf minuten mee.
- Voeg de Pulled Oats en vervolgens ook de kokosmelk toe.
- Draai het vuur laag en laat de curry met deksel op de pan nog even voor 5 a 10 minuten pruttelen.
- Serveer de curry met rijst, naanbrood of wat jij lekker vindt maar vergeet vooral niet te genieten!
Notities
Heb jij genoten van dit vega curry madras recept. Dan heb ik nog meer voor je! Ga bijvoorbeeld ook eens voor de lekkerste crispy wraps (da’s nog eens iets anders als een broodje voor de lunch) of wat dacht je van vega chilli con carne met pulled oats, net zo lekker als normaal, maar dan vega.
Wat zit er dan in?
De ingrediëntenlijst van de naturel versie is maar kort, de Pulled Oats bestaan voornamelijk uit water en haver (what a suprise), tuinbonen en erwten.
Water, HAVER (21%) (HAVERZEMELEN, volkoren HAVERMEEL, HAVEREIWIT), erwteneiwit (21%), tuinbooneiwit (12%), koolzaadolie, jodiumzout.
Zoals je wel kan merken zijn wij zelf echt mega enthousiast over dit recept. En zeg nou zelf, het ziet er toch ook echt fantastisch uit?
Ga jij dit recept maken? Laat het ons weten.. Wij vinden het altijd ontzettend gaaf om te horen wat je van onze recepten vindt en of het je gesmaakt heeft. Je kan dit doen door hieronder een berichtje achter te laten of ons te taggen op social media. Je vindt ons op Facebook, Pinterest en Instagram.
Laat je even iets van je horen?
Enjoy!
Dit recept is geschreven in samenwerking met Gold&Green.
Ben even heel nieuwsgierig wat die witte blokjes erop zijn?
Kokosblokjes 😉
I’d add there some meat 😀 interesting… how much calories would it be;) I’ll check in fitatu;)