Ik ben bijna jarig en ik kreeg van mijn liefste nichtje Emma een super mooie nieuwe ovenschaal, die moest ik natuurlijk meteen uit proberen. Dus vandaag vind je hier een heerlijke appeltaart (die ik zelf heb verdeeld in repen). Lekker en zonder suiker en natuurlijk makkelijk te maken met als hoofdingrediënt havermout.
Benodigdheden
- 125 gr. havermout
- 1 tl bakpoeder
- een banaan
- een appel
- 2 eieren
- 1 tl kaneel
- 1 tl koekkruiden
- optioneel: noten en agavesiroop
Bereidingswijze
- Verwarm eerst de oven voor op 180 graden en beleg een kleine ovenschaal met bakpapier (of vet deze in)
- Mix dan de havermout samen met kaneel en koekkruiden tot meel
- Voeg daarna de banaan, eieren en bakpoeder toe
- Mix als laatste het geheel tot een beslag en voeg als laatste de appel in stukjes toe (+ de noten en 1 el. agavesiroop)
- Bak het geheel 30 tot 40 minuten gaar en laat daarna goed afkoelen
Meer soorten snack repen maken? Ik heb een overzicht voor je gemaakt waar je mijn favoriete snack reep recepten kan vinden.
Enjoy!
Super leuk gedaan!
Thnx Emma!
Aah, ik ben dol op appeltaart! Deze repen zien er heel goed uit, die moet ik snel een keertje maken! 🙂
Ik hoor graag of ‘ie goed gelukt was Klaske..
Dit ziet er heerlijk uit. Ik wil dit maken, niet alleen voor mezelf maar ook voor de kinderen hier 😉
Dankjewel Nesrin, ze waren inderdaad ontzettend lekker!
Wat ziet dat er lekker uit! Hmmmm
Dit lijkt mij zeker heel lekker 🙂
Oh wat een feestje! Dit ga ik maken. Thanks voor het recept!
Ziet er fantastisch uit! Ook je manier van schrijven en die foto’s met pijlen naar het volgende resultaat vind ik echt super leuk gedaan. Jammer dat ik geen bakwonder ben maar het lezen hiervan is al een feestje.