Weer een bananenbrood, er staan inmiddels al zo’n 15 bananenbrood recepten op healthyfoodlove.nl maar toch is dit weer een heel vernieuwend en vooral lekker recept. Door het toevoegen van de chocoloco kruidenmix van Green Gypsy Spices heeft dit choco loco bananenbrood echt een verrassende smaak. Proberen dus.
Wat heb je nodig voor een choco loco bananenbrood
- 180 gr speltmeel
- 1,5 el choco loco kruiden (Green Gypsy Spices)
- 1.5 tl baking soda
- 2 eieren
- 2 bananen
- 120 gr Griekse yoghurt
- 50 ml ahornsiroop
- 4 medjouldadels
Zo maak je dit smakelijke bananenbroodje
- Verwarm de oven voor op 175 graden en vet een cake- of broodblik in.
- Meng het speltmeel en baking soda door elkaar en prak de bananen.
- Klop daarna de eieren lobbig en voeg het meel en de geprakte bananen hier aan toe.
- Voeg de Griekse yoghurt, ahornsiroop en de medjoul dadels (in stukjes) als laatste toe en roer het geheel goed door.
- Bak het banenbrood in ongeveer 45 minuten af.
Meer bananenbrood recepten vind je hier. Probeer bijvoorbeeld eens deze met koffiesmaak, een persoonlijke favoriet hier in huis.
Enjoy!
Wauw, al zo’n 15 bananenbrood recepten op jouw foodblog. Geweldig hoor. Ik ben trouwens heel benieuwd welk recept het best bezocht is.
Het ziet er weer ontzettend goed uit Anne.
Ik ga het nog eens bekijken Nesrin maar volgens mij is mijn mini monchou taartje die ik in het begin van healthyfoodlove geplaatst heb het best bekeken van alle recepten.
Dankjewel voor je complimenten!
hoi hoeveel koolhydraten zitten er in deze cake? Alvast bedankt voor je reactie 🙂
Pingback: Amandel-banaan milkshake met pecannoten - healthyfoodlove
Pingback: Bananenbrood met pindakaas en chocolade - healthyfoodlove